Hlavní oblast činnosti

Rozsáhlé aktivity naší společnosti v  oblasti servisních činností produktovodů se dělí do dvou kategorií.

První z nich je tvorba kompletních řešení spojených s problematikou technologií, které se používají při práci na produktovodech pod tlakem média v prostředí s nebezpečím výbuchu. V této oblasti proto klademe maximální důraz na bezpečnost našich produktů.
Zabýváme se vývojem a výrobou speciálních zařízení, jenž umožňují provádět balonování, navrtávání, řezání a další podobné úkony na produktovodech, aniž by docházelo k úniku média. Popis těchto zařízení naleznete v sekci „Produkty".
Naši kvalifikovaní pracovníci, v rámci poskytování komplexních služeb zákazníkům, provádí našimi zařízeními příslušné činnosti. Pro provádění těchto činností vlastníme též příslušná oprávnění a certifikáty. Seznam poskytovaných služeb a jejich popis najdete v sekci „Služby".

Druhou kategorií je vlastní obchodní činnost. Zabýváme se prodejem nejen našich výrobků a zařízení, ale i ostatních komponentů a výrobků potřebných pro servisní činnosti na produktovodech. V rámci této činnosti zastupujeme na českém trhu i některé zahraniční firmy. Ve spolupráci s projektanty a stavebními firmami zajišťujeme též komplexní dodávky materiálu přímo na stavby. Více v sekci PRODUKTYJste nepřihlášen. Pokud ještě nemáte účet.
Doporučujeme zaregistrovat se a přihlásit se pod svým uživatelským jménem a heslem.

Komentář k článku: Hlavní oblast činnosti

Celkem komentářů: 0

Informace
Uživatel ze skupinyHost nemá přístup ke komentářům.

Naše anketa

Jak se Vám líbí naše nové stránky?

Velmi dobré
Nic moc
Znám lepší
Nelíbí se mi
Výsledky

Napište nám!


Pole označená * jsou povinná.

Jméno:*

Telefon:*

E-mail:*

Text:*