Balonovací souprava RVB 2010-F1

Uzavírací těleso (balon) ze speciální pryže je připevněn na zaváděcí tyč a pomocí zaváděcí komory zaveden bez úniku média do potrubí. Naplněním uzavíracího tělesa kapalinou pomocí tlakové a sací pumpy dojde k uzavření průtoku média potrubím. Pro zvýšení bezpečnosti je uzavírací těleso opřeno o opěrné rameno, nebo opěrný válec, které zabraňují posunutí tělesa ve směru proudění plynu.

Připojení zaváděcí komory k potrubí je provedeno pomocí balonovací tvarovky a uzavírací armatury kolmo k ose uzavíraného potrubí. Balonovací tvarovky jsou na potrubí přivařeny, nebo v případě potrubí z materiálů nevhodných pro svařování použít balonovací tvarovky mechanicky připevněné.

Zaváděcí komory a zaváděcí tyče umožňují svou konstrukcí během uzavření potrubí uzavřený úsek potrubí monitorovat, případně tento úsek odvzdušnit, odplynit či proplachovat inertním plynem.

Zařízení je koncipováno tak, aby veškeré práce včetně uzavření balonovací tvarovky bylo možno provádět bez úniku média.
Zařízení RVB 2010-F1 jsou konstrukčně navržena a vyráběna jako stavebnicová zařízení umožňující vysokou míru variability. Standardně jsou dodávána v soupravách, které jsou sestaveny tak, aby umožňovaly systémové a komplexní provedení prací při zachování maximální míry bezpečnosti. Zásadně jsou vždy navrženy jako minimálně dvoukomorové na každé straně uzavírky.Jste nepřihlášen. Pokud ještě nemáte účet.
Doporučujeme zaregistrovat se a přihlásit se pod svým uživatelským jménem a heslem.

Komentář k článku: Balonovací souprava RVB 2010-F1

Celkem komentářů: 0

Informace
Uživatel ze skupinyHost nemá přístup ke komentářům.

Naše anketa

Jak se Vám líbí naše nové stránky?

Velmi dobré
Nic moc
Znám lepší
Nelíbí se mi
Výsledky

Napište nám!


Pole označená * jsou povinná.

Jméno:*

Telefon:*

E-mail:*

Text:*