Navrtávací zařízení COMPACT-F1

Zařízení COMPACT-F1 slouží k navrtávání potrubí pod tlakem bez úniku media. Navrtávání se provádí přes navrtávací uzavírací armaturu připojenou na příslušné tvarovky připojené na potrubí svarem nebo mechanicky. Zařízení umožňuje navrtávat otvory pro balonovací soupravy, pro vysazování odboček přes odbočkové T-kusy nebo přes zhotovenou odbočku. Je vyráběno ve variantách COMPACT-F1 do 16 bar a COMPACT-F1 do 40 bar.

Popis zařízení: 
Navrtávacím tělesem opatřeným těsnícími prvky a mechanismem pro axiální posuv a aretaci vrtací tyče prochází ocelová vrtací tyč uzpůsobená v pracovní části pro uchycení vrtací korunky a středícího vrtáku nebo rozpěrného válce (dle varianty použití). V ovládací části je vrtací tyč opatřena čtyřhranným zakončením umožňujícím ruční nebo strojní vrtání.
 
Navrtávací těleso je ve variantě do 16 bar opatřeno ve spodní části připojovacím závitem, ve variantě do 40 bar je ve spodní části opatřeno speciální přírubou s otvory pro upevnění stabilizačního rámu a montáž navrtávacího tělesa na přírubovou nebo redukční komoru. Stabilizační rám zabezpečuje vedení vrtací tyče a její bezpečné vysunutí po provedeném navrtání otvoru.
 
Zařízení jsou koncipována tak, aby veškeré práce včetně uzavření navrtaného otvoru v potrubí bylo možno provádět bez úniku média.
 
Rozměry navrtávaných otvorů :
8 - 480 mm (dle typu soupravy a vybavení viz produktový katalog 1 kapitola - Zařízení pro navrtávání)

Tlakové zatížení: 
do 40 bar (dle typu zařízení)
 
 
Média: 
zemní plyn, svítiplyn, propan butan a jejich směsi, ropné produkty, voda, odpadní voda a jiná neagresivní média
Jste nepřihlášen. Pokud ještě nemáte účet.
Doporučujeme zaregistrovat se a přihlásit se pod svým uživatelským jménem a heslem.

Komentář k článku: Navrtávací zařízení COMPACT-F1

Celkem komentářů: 0

Informace
Uživatel ze skupinyHost nemá přístup ke komentářům.

Naše anketa

Jak se Vám líbí naše nové stránky?

Velmi dobré
Nic moc
Znám lepší
Nelíbí se mi
Výsledky

Napište nám!


Pole označená * jsou povinná.

Jméno:*

Telefon:*

E-mail:*

Text:*