FASTRA Cup 2018

FASTRA Cup 2018

V pátek 31. 8. 2018 se ve Svobodných Hamrech konal již 18. ročník tradiční firemní akce Fastra Cup 2018, kterou pořádala firma FASTRA, s.r.o. ve spolupráci s Golf & Country Clubem Svobodné Hamry. Akce se zúčastnili, jako tradičně, oba majitelé firmy a spolu s obchodními partnery firmy FASTRA si užili den plný zábavy a přátelské pohody.
Akce to byla především zábavná, avšak golfový turnaj byl její nedílnou součástí. Pro nehrající účastníky bylo na hřišti připraveno několik doprovodných akcí jako například: golfová akademie, kroket, tlučení špačku, mrskání káči a došlo i na střelbu (z luku).
Nebylo nouze o dobré jídlo a pití. Za zmínku stojí ochutnávka vín od Via Vini v podání Tomáše Čepka. 
Završení golfového turnaje bylo vyhodnocení, vyhlášení výsledků a předání cen vítězům. V golfovém turnaji zvítězil pan Miroslav Moravec a s radostí si převzal putovní pohár. Po náročném dni si naši Vážení hosté mohli dopřát odpočinek a protáhnout si tancem své údy při poslechu kvalitní muziky v podání kutnohorské kapely V.I.P. Zdeňka Jeřábka.
Za firmu FASTRA, s.r.o. bychom rádi poděkovali všem hostům za jejich účast a doufáme, že se příští rok opět shledáme v hojném počtu. Také děkujeme všem, kteří se na této akci podíleli a postarali se o dobrou náladu a spokojenost našich hostů.

Kompletní fotogalerii můžete zhlédnout zde

Pokud ještě nemáte účet Zaregistrujte se!