FASTRA na TLAK 2019

FASTRA na TLAK 2019

Mezinárodní odborné forum TLAK® se ve svém 19. ročníku vrací do pražského Hotelu Krystal , tedy na místo kde byla pořádáno od svého druhého ročníku a vydobylo si pozici největší pořádané akce v oboru.
Hotel Krystal prošel rekonstrukcí a poskytuje velmi kvalitní služby za příznivé ceny. Kromě ubytování v pokojích kategori SUPERIOR, také restaurace nabídne účastníkům obědové menu s výběrem ze čtyř jídel. Několikaletá nejistota v podobě odkládané rekonstrukce Hotelu Černigov jen správnost rozhodnutí návratu odborného fóra TLAK® do Prahy potvrzuje .
Odborný program fóra je sestaven tak, aby obsáhl co největší škálu problematiky energetických a tlakových zařízení, s důrazem na prezentaci nových poznatků a technologií. Klíčová témata pak plánujeme zařadit do programu jednodenních specializovaných seminářů, které budeme pořádat v průběhu roku 2019.
Pro neformální setkání po celou dobu konání odborného fóra bude pro účastníky připraveno TLAK LOUNGE. Společenský program rovněž připravujeme tak, aby odpovídal dlouholeté tradici akce TLAK"'. Novinkou je možnost včasného přihlášení pro „Early Birds", kteří získají 10% slevu z vložného. Také držitelé APTICARD mohou využít svého bonusového programu. Informace o bonusových programech, možnosti získání APTICARD a průběžně aktualizované informace naleznete na webových stránkách www.technicka-zarizeni.cz a www.apti.cz.
Těšíme se na setkání s Vámi v pražském Hotelu Krystal ve dnech 19.-21. února 2019.
tlakProgram odborného fóra ke stáhnutí zde

Pokud ještě nemáte účet Zaregistrujte se!