FASTRA CUP 2019

Ve čtvrtek 20. 6. 2019 se ve Svobodných Hamrech konal již 19. ročník tradiční firemní akce FASTRA Cup 2019, kterou pořádala firma FASTRA, s.r.o. ve spolupráci s Golf & Country Klubem Svobodné Hamry.
Akce se zúčastnili oba majitelé s nově obsazeným výkonným ředitelem firmy panem Ing. Pavlem Holým, MBA. Spolu s obchodními partnery firmy FASTRA si užili slunečný den plný zábavy a přátelské pohody. Pan ředitel nebyl to jediné, co mohla FASTRA s radostí představit svým obchodním partnerům a všem zúčastněným. FASTRA využila této akce k představení své "velké" novinky, stoplovacího zařízení DN500 (pro ocelové potrubí 508-530). 
Akce to však byla především zábavná, mimo golfového turnaje se ostatní návštěvníci mohli zúčastnit golfové akademie, vyzkoušet si rychlejší podání badmintonu-speedmiton, kroket, zaházet si "létajícím talířem" a tradičně došlo i na střelbu (z luku).
Nebyla nouze o dobré jídlo a pití. Za zmínku stojí ochutnávka vín z VINAŘSTVÍ ČERVINKA v podání pana Dr. Ing. Vítka Buchty, který je milovníkem a znalcem vína.  Završením golfového turnaje bylo vyhodnocení, vyhlášení výsledků a předání cen vítězům, čehož se s radostí zhostili oba majitelé firmy. V golfovém turnaji zvítězil pan Luděk Bodlák, který si s velkou slávou převzal putovní pohár.
Po náročném dni si hosté mohli dopřát odpočinek a protáhnout si tancem své údy při poslechu kvalitní muziky, tradičně v podání kutnohorské kapely V.I.P. Zdeňka Jeřábka a jeho půvabné dcery.
Za firmu FASTRA, s.r.o. bychom rádi poděkovali všem hostům za jejich účast a doufáme, že se příští rok opět shledáme v hojném počtu. Také děkujeme všem, kteří se na této akci podíleli a postarali se o dobrou náladu a spokojenost našich hostů (manažer hřiště Jan Kubiš-příprava hřiště a vedení golfového turnaje, akademie, Hamerská krčma- zajištění cateringu, fotograf Martin Halama-zvěčnění celé akce). Velký dík patří také zaměstnancům firmy FASTRA, protože bez nich by to nebylo "ono"