FASTRA Cup 2019

FASTRA Cup 2019

Ve čtvrtek 20. 6. 2019 se ve Svobodných Hamrech konal již 19. ročník tradiční firemní akce FASTRA Cup 2019, kterou pořádala firma FASTRA, s.r.o. ve spolupráci s Golf & Country Klubem Svobodné Hamry.
Akce se zúčastnili oba majitelé s nově obsazeným výkonným ředitelem firmy panem Ing. Pavlem Holým, MBA. Spolu s obchodními partnery firmy FASTRA si užili slunečný den plný zábavy a přátelské pohody. Pan ředitel nebyl to jediné, co mohla FASTRA s radostí představit svým obchodním partnerům a všem zúčastněným. FASTRA využila této akce k představení své "velké" novinky, stoplovacího zařízení DN500 (pro ocelové potrubí 508-530). 
Akce to však byla především zábavná, mimo golfového turnaje se ostatní návštěvníci mohli zúčastnit golfové akademie, vyzkoušet si rychlejší podání badmintonu-speedmiton, kroket, zaházet si "létajícím talířem" a tradičně došlo i na střelbu (z luku).
Nebyla nouze o dobré jídlo a pití. Za zmínku stojí ochutnávka vín z VINAŘSTVÍ ČERVINKA v podání pana Dr. Ing. Vítka Buchty, který je milovníkem a znalcem vína.  Završením golfového turnaje bylo vyhodnocení, vyhlášení výsledků a předání cen vítězům, čehož se s radostí zhostili oba majitelé firmy. V golfovém turnaji zvítězil pan Luděk Bodlák, který si s velkou slávou převzal putovní pohár.
Po náročném dni si hosté mohli dopřát odpočinek a protáhnout si tancem své údy při poslechu kvalitní muziky, tradičně v podání kutnohorské kapely V.I.P. Zdeňka Jeřábka a jeho půvabné dcery.
Za firmu FASTRA, s.r.o. bychom rádi poděkovali všem hostům za jejich účast a doufáme, že se příští rok opět shledáme v hojném počtu. Také děkujeme všem, kteří se na této akci podíleli a postarali se o dobrou náladu a spokojenost našich hostů (manažer hřiště Jan Kubiš-příprava hřiště a vedení golfového turnaje, akademie, Hamerská krčma- zajištění cateringu, fotograf Martin Halama-zvěčnění celé akce). Velký dík patří také zaměstnancům firmy FASTRA, protože bez nich by to nebylo "ono"

Fotogalerie z FASTRA CUP 2019 naleznete zde